mocowaniatv.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt biurkowy na 4 monitory

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt biurkowy na 4 monitory


Uchwyt biurkowy na 4 monitory
Prezentujemy uchwyt biurkowy na 4 monitory LCD/LED, który zaprojektowano z myślą o wymagających użytkownikach. Uchwyt do biurka LC-UB 427 Elegant stanowi doskonałą propozycję dla każdego, kto w łatwy i wygodny sposób chce zamocować do biurka 4 ekrany, i jednocześnie mieć możliwość ich regulacji. Z tego też względu mocowanie monitorowe do biurka LC-UB 427 Elegant idealnie nadaje się dla grafików komputerowych, programistów, analityków oraz pracowników biurowych, którzy korzystają z większej ilości monitorów.

Podstawowym atutem proponowanego rozwiązania jest możliwość współpracy z monitorami różnych producentów, bez względu na wielkość ekranu w jaki zostały wyposażone. Łatwe dopasowanie uchwytu biurkowego LC-UB 427 Elegant do konkretnego modelu monitora LCD/LED zapewniają otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 100 x 100 mm). Dzięki tej właściwości użytkowej uchwyt do biurka na 4 monitory LC-UB 427 Elegant pasuje do zdecydowanej większości ekranów o przekątnej od 13 do 27 cali. Na uwagę zasługują także wysuwane adaptery VESA, które w dużym stopniu ułatwiają mocowanie monitorów w uchwycie.

Kolejną ważną właściwością użytkową wieszaka biurkowego do monitorów LC-UB 427 Elegant jest duża swoboda regulacji położenia zamontowanych monitorów. Możliwa jest regulacja kąta obrotu w zakresie 360 stopni oraz regulacja pochylenia w zakresie 15 stopni w każdym kierunku (zintegrowane przeguby kulowe). Wbudowana poziomica ułatwia samodzielny montaż, z kolei system prowadzenia kabli pozwala na uporządkowanie przewodów połączeniowych. Dzięki solidnej konstrukcji uchwyt biurkowy LC-UB 427 Elegant zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla monitorów LCD/LED o wadze do 8 kg. Montaż uchwytu do biurka odbywa się za pomocą wygodnego w użyciu imadełka.