mocowaniatv.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyt telewizyjny Vivanco - regulowany, uniwersalny

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyt telewizyjny Vivanco - regulowany, uniwersalny


Uchwyt telewizyjny Vivanco - regulowany, uniwersalny
W ofercie handlowej firmy Vivanco jest już dostępny nowy uchwyt telewizyjny MA8050 (33395), który zaprojektowano z myślą o bezpiecznym, ściennym montażu największych telewizorów LCD/LED. Uchwyt ten doskonale łączy funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w instalacjach kina domowego, ale także wszędzie tam gdzie konieczna jest pełna regulacja zawieszonego na ścianie ekranu.

Odpowiednio przemyślana konstrukcja uchwytu TV Vivanco MA 8050 (33395) zapewnia maksymalną swobodę regulacji położenia ekranu względem wzorku użytkownika. W przypadku uchwytu telewizyjnego w wersji MA 8050 możemy obracać i pochylać ekran telewizora, a także swobodnie regulować jego odległość od powierzchni ściany w zakresie od 40 do 450 mm.

Wyposażony w otwory montażowe VESA (maksymalnie 800 x 400 mm) oraz solidną stalową konstrukcję o udźwigu do 50 kg, umożliwia bezpieczny montaż ekranów o przekątnej od 46 do 80 cali. Oczywiście uchwyt ten pasuje do telewizorów LCD/LED różnych producentów. Na uwagę zasługuje także wygodne zarządzanie kablami (specjalny system do ich prowadzenia) oraz estetyczne wykończenie tytanowe (odpowiednio przystosowany do zastosowania w pomieszczeniach zarówno o tradycyjnym, jak i nowoczesnym wystroju).