mocowaniatv.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Uchwyty pionowe do TV

Strona główna  »  Artykuły  »  Uchwyty pionowe do TV


Uchwyty pionowe do TV
Uchwyty pionowe do TV to jeden z rodzajów uchwytów ściennych do płaskich telewizorów, które stworzono z myślą o pionowym montażu ekranów LCD/LED/Plazma. Uchwyty do telewizorów tego typu najczęściej wykorzystuje się w gastronomii i obiektach użyteczności publicznej. Przykładem takiego uchwytu jest mocowanie TV w wersji LC-LWB3, które zaprojektowano z myślą o współpracy ze średniej wielkości ekranami LCD, LED i Plazma.

Prezentowany uchwyt pionowy do TV wyposażono w otwory montażowe w standardzie VESA (maksymalnie 400x200 mm), dzięki czemu może on służyć do ściennej instalacji większości dostępnych w sprzedaży ekranów o przekątnej od 26 do 40 cali. Uchwyt TV LC-LWB3 nie oferuje regulacji pochylenia i obrotu ekranu telewizora, ale za to pozwala na jego montaż w minimalnej odległości od powierzchni ściany (zaledwie 41 mm).

Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja wieszaka TV LC-LWB3 bez problemu wytrzymuje obciążenie do 60 kg. Zapewnia to maksymalny poziom bezpieczeństwa dla instalowanych na ścianie telewizorów, nawet tych najcięższych. Dodatkowo poziom bezpieczeństwa zamocowanego na ścianie telewizora zwiększa specjalna śruba zabezpieczająca. Uniwersalny uchwyt do telewizorów LC-LWB3 dostępny jest w kolorze czarnym lub srebrnym.