mocowaniatv.pl
Kupuj szybko bez rejestracji  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Zastanawiasz się jaki użyć uchwyt do montażu telewizora wysoko na ścianie? Odpowiedzią na Twoje pytanie jest mocowanie TV z regulacją pochylenia. Tylko uchwyty uchylne do TV pozwalają na odpowiednie dostosowanie położenia ekranu do wysokości wzorku użytkownika, nawet gdy telewizor znajduje się wysoko na ścianie.
Uniwersalne uchwyty do TV pozwolą Ci na szybki i bezproblemowy montaż telewizora na ścianie, bez względu na to kto jest jego producentem. Bogatą ofertę tego typu uchwytów do TV znajdziemy w ofercie niemieckiej firmy Vivanco, która słynie na całym świecie z produkcji bezpiecznych i funkcjonalnych uchwytów do ściennego montażu płaskich telewizorów LCD/ LED/ Plazma.
Przedstawiamy uchwyt biurkowy dla wymagających użytkowników, który wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz podwyższoną funkcjonalnością. Mowa o stojaku pod monitory z serii LC-UB 223 PRO, którego główną zaletą jest możliwość montażu aż 2 monitorów LCD/LED. Ze względu na wysoką funkcjonalność jest szczególnie polecany dla pracowników biurowych, analityków, programistów oraz grafików komputerowych.
Zastanawiasz się nad kupnem uchwytu ściennego do telewizora LCD/LED/Plazma? W szerokiej ofercie produktów masz problem z wyborem tego najlepszego? Jeśli tak to możliwe, że Twoje wszystkie problemy rozwiąże ekskluzywny uchwyt do telewizora LC-U9R3 55, który dzięki nowoczesnemu wykończeniu oraz wysokiej funkcjonalności, oferuje wszystko czego oczekuje się od profesjonalnych wieszaków TV.
Uchwyty pionowe do TV to jeden z rodzajów uchwytów ściennych do płaskich telewizorów, które stworzono z myślą o pionowym montażu ekranów LCD/LED/Plazma. Uchwyty do telewizorów tego typu najczęściej wykorzystuje się w gastronomii i obiektach użyteczności publicznej. Przykładem takiego uchwytu jest mocowanie TV w wersji LC-LWB3, które zaprojektowano z myślą o współpracy ze średniej wielkości ekranami LCD, LED i Plazma.
W ofercie handlowej firmy Vivanco jest już dostępny nowy uchwyt telewizyjny MA8050 (33395), który zaprojektowano z myślą o bezpiecznym, ściennym montażu największych telewizorów LCD/LED. Uchwyt ten doskonale łączy funkcjonalność z wysoką jakością wykonania, dzięki czemu znajduje zastosowanie nie tylko w instalacjach kina domowego, ale także wszędzie tam gdzie konieczna jest pełna regulacja zawieszonego na ścianie ekranu.
Prezentujemy uchwyt biurkowy na 4 monitory LCD/LED, który zaprojektowano z myślą o wymagających użytkownikach. Uchwyt do biurka LC-UB 427 Elegant stanowi doskonałą propozycję dla każdego, kto w łatwy i wygodny sposób chce zamocować do biurka 4 ekrany, i jednocześnie mieć możliwość ich regulacji. Z tego też względu mocowanie monitorowe do biurka LC-UB 427 Elegant idealnie nadaje się dla grafików komputerowych, programistów, analityków oraz pracowników biurowych, którzy korzystają z większej ilości monitorów.
LC-U8R1 42C PRO to profesjonalny uchwyt ścienny do płaskich telewizorów, oferujący opcję regulacji pochylenia i obrotu zamontowanego telewizora. Dzięki uniwersalnej konstrukcji oraz odpowiedniemu udźwigowi, uchwyt TV LC-U8R1 42C PRO jest szczególnie polecany do montażu średniej wielkości telewizorów z ekranami LCD, LED i Plazma.
Potrzebujesz wysokiej klasy uchwytu TV do montażu ściennego telewizora LED? Oczekujesz od niego stylowego wykończenia oraz możliwości łatwego i odpowiedniego dopasowania do konkretnego modelu TV? Chcesz by zamocowany na ścianie ekran LED wyglądał jak prawdziwy obraz? Odpowiedzą na te wszystkie pytania jest uchwyt TV LED LC-U8S 42C Flat, który doskonale łączy stylowe wykończenie z uniwersalną konstrukcją oraz niskim profilem, pozwalającym na montaż telewizora w niedużej odległości od powierzchni ściany.
Potrzebujesz uniwersalnego uchwytu TV, który będzie oferował dużą swobodę w regulacji zamocowanego na ścianie ekranu?  Oczekujesz od niego nowoczesnego wyglądu oraz możliwości samodzielnego montażu? Jeśli tak to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt do TV w wersji LC-U7R1 3260, który zaprojektowano z myślą o bezpiecznym i wygodnym montażu średnich i dużych telewizorów LCD/LED/Plazma różnych producentów.
Uchwyty TV uchylny LC-U7R 2647 został  stworzony specjalnie na potrzeby montażu ściennego średniej wielkości telewizorów LCD/LED/Plazma. Podstawową cechą użytkową uniwersalnego mocowania TV LC-U7R 2647   jest możliwość regulacji kąta pochylenia montowanego ekranu (od -10 do +5 stopni), co pozwala na jego lepsze dostosowanie do wysokości wzroku widza.
Potrzebujesz wysokiej klasy mocowania do telewizora LCD/ LED? Oczekujesz od niego łatwego montażu TV oraz płaskiej konstrukcji, która umożliwi instalację ekranu w niedużej odległości od powierzchni ściany? Jeśli odpowiedź na te dwa pytania brzmi tak, to z całą pewnością zainteresuje Cię uchwyt  do TV LED/LCD LC-U7S 3260 .
Montaż telewizora na ścianie wymaga zastosowania odpowiedniego uchwytu. Ciekawym i niedrogim rozwiązaniem jest uniwersalne mocowanie TV WALL 1305 Vogels, które charakteryzuje się łatwym montażem, bezpieczną dla mocowanych ekranów konstrukcją oraz stylowym wykończeniem w kolorze czarnym.
Uchwyt TV z regulacją pochylenia to najlepsze rozwiązanie w sytuacjach, gdy chcemy zamocować telewizor wyżej na ścianie. Dzięki możliwości regulacji kąta pochylenia zamontowanego ekranu, przy pomocy takiego uchwytu możemy lepiej dostosować ekran do wysokości wzorku widza. W przypadku montażu dużych telewizorów LCD/LED/Plazma doskonale sprawdzi się nowy uchwyt TV Vogels w wersji WALL 1315 , który oferuje 15-stopniową regulację pochylenia zawieszonego ekranu.
Prezentujemy uniwersalny uchwyt TV WALL1115 Vogels , który charakteryzuje się stylowym wykończeniem, możliwością współpracy z telewizorami różnych producentów oraz bardzo wysokim poziomem bezpieczeństwa dla montowanych przy jego pomocy ekranów. Dzięki opcji regulacji położenia ekranu zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej, uchwyt TV WALL 1115 pozwala na odpowiednie dopasowanie ekranu do kierunku i wysokości wzorku widza.
Uchwyt do TV WALL1020 Vogels to profesjonalne mocowanie TV, które pozwala na bezpieczny i wygodny montaż monitora lub małego telewizora na ścianie – pasuje zarówno do ekranów LCD, LED, jak i plazmowych. Głównym atutem modelu  WALL 1020 jest możliwość odpowiedniego dopasowania zamocowanego na uchwycie ekranu do indywidualnych potrzeb użytkownika.
WT 8065 33391 Vivanco to estetycznie i solidnie wykonany uchwyt LCD / LED z opcją regulacji mocowanego ekranu w płaszczyźnie poziomej w zakresie 12 stopni, dzięki czemu pozwala na jego optymalne dopasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika. Prezentowany uchwyt do ściennego montażu telewizorów został odpowiednio przystosowany do współpracy z telewizorami różnych producentów.
WM 3215 33392 Vivanco to przystępny cenowo uchwyt ścienny z regulacją kąta obrotu i pochylenia mocowanego ekranu, który idealnie nadaje się do współpracy z monitorami i telewizorami LCD/LED/Plazma o przekątnej ekranu do 32 cali. Dzięki uniwersalnej konstrukcji uchwyt TV WM3215 może współpracować z monitorami i telewizorami różnych producentów.
W najbliższych tygodniach oferty firmy Vivanco zostanie wzbogacona o nowy uchwyt uniwersalny do monitora LCD/LED, który dzięki opcji wszechstronnej regulacji, pozwala na odpowiednie dopasowanie ekranu do wymagań użytkownika. Jest nim ścienny uchwyt uchylno-obrotowy WM 3220 (33393), który pasuje do monitorów i małych telewizorów różnych producentów.
WF 5550 33386 Vivanco to uniwersalny wieszak do telewizorów plazmowych, LCD i LED, który stworzono z myślą o montażu ściennym dużych i ciężkich telewizorów. Podstawową zaletą użytkową omawianego produktu jest możliwość współpracy z telewizorami różnych producentów, na co pozwalają uniwersalne otwory montażowe w standardzie VESA.
Firma Vogels prezentuje uniwersalny uchwyt telewizyjny Physix PHW400L, który został stworzony z myślą o stale rosnących potrzebach użytkowników telewizorów LCD, LED i Plazma. Dzięki uniwersalnej konstrukcji oraz wytrzymałości do 45 kg, uchwyt ścienny Physix PHW400L Vogels może współpracować z telewizorami różnych producentów.
Uchwyt TV z regulacją pochylenia WT 4035 Vivanco to idealne rozwiązanie z sytuacjach, gdy chcemy zamocowań telewizor na większej wysokości. Dzięki opcji regulacji kąta pochylenia zamontowanego na ścianie telewizora, uchwyt telewizyjny WT4035 pozwala na jego odpowiednie dopasowanie do wysokości wzorku widza, zapewniając tym samym maksymalny komfort oglądania telewizji.
WT 3225 33388 Vivanco to profesjonalny uchwyt do monitorów lub małych telewizorów LCD/LED/Plazma, charakteryzujący się solidną konstrukcją oraz bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Jego podstawową zaletą użytkową jest opcja regulacji pochylenia zawieszonego ekranu, co pozwala na jego lepsze dopasowanie do wysokości wzroku użytkownika.
WALL 1145 Vogels to wysokiej jakości uchwyt ścienny do telewizorów LED, posiadający konstrukcję, która pozwala na swobodną regulację położenia zamontowanego na ścianie ekranu.  Prezentowany uchwyt TV ze względu na swoje właściwości użytkowe, idealnie nadaje się do zastosowania w domu lub biurze.
Firma Vivanco wprowadziła do swojej oferty nowy uchwyt ścienny do monitorów, który charakteryzuje się solidną i estetycznie wykończoną konstrukcją oraz możliwością współpracy z monitorami LCD i LED różnych producentów. Uchwyt regulowany do monitorów Vivanco MA2615 30669 TITAN 2 zaprojektowano z myślą o współpracy z monitorami wyposażonymi w ekran o przekątnej od 10 do 26 cali (25 - 66 cm). Dzięki otworom montażowym w standardzie VESA (75 / 100 mm) z łatwością dopasujemy go do posiadanego przez nas monitora.
Uchwyt do TV LED regulowany pozwala na uzyskanie odpowiedniego położenia ekranu, niezależnie od tego gdzie w danym momencie siedzimy. Dzięki opcji regulacji kąta pochylenia, obrotu i odległości zawieszonego ekranu od ściany, bez problemu możemy go odpowiednio dopasować do kierunku, wysokości i odległości naszego wzroku, tak by zapewnić maksymalny komfort oglądania telewizji.
Prezentujemy wysokiej klasy, regulowane mocowanie do TV LCD, LED, Plazma A3725 Ultra Slim firmy Vivanco, które charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, możliwością odpowiedniego dopasowania ekranu do potrzeb użytkownika oraz łatwą instalacją. Uchwyt do telewizorów A3725 został stworzony zgodnie ze wzornictwem współczesnych telewizorów, dzięki czemu doskonale się z nimi komponuje.
Z myślą o osobach poszukujących solidnego uchwytu do montażu telewizora LED w jak najmniejszej odległości od ściany, firma Vivanco zaprojektowała uchwyt bez regulacji Ultra Slim 200 (30039), przy pomocy którego samodzielnie zamontujemy telewizor w odległości zaledwie 4,5 mm od ściany. Ze względu na bardzo płaską konstrukcję, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach, w których chcemy ukryć obecność uchwytu TV .
Prezentujemy uchwyt do telewizorów LED THIN 305 Vogels, który na tle innych profesjonalnych uchwytów ściennych do płaskich telewizorów LCD/LED/Plazma, wyróżnia się za sprawą dożywotniej gwarancji producenta, która doskonale podsumowuje wysoką jakość jego wykonania. Uchwyt TV LED THIN305 został bowiem wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów, które nie tylko cechują się wyjątkową trwałością i odpornością na uszkodzenia, ale także odpowiednią estetyką.

Archiwum